Утеплитель фольгированный Технониколь

Мати ламельні - це слабогорючі тепло-, звукоізоляційні мати, які формуються з брусків (ламелей) кам'яної вати, приклеєних до армованої фольги. Таким чином отримують продукт, який має підвищену міцність на стиск в порівнянні з традиційними матами, менше деформується під час монтажу.

У стандартному виконанні мати покриті армованою алюмінієвою фольгою. Фольговане покриття з проклеєними швами виконує функцію пароізоляційного шару, це дозволяє на холодних трубопроводах і повітроводах не встановлювати додатковий пароізоляційний шар.

Основа матів - негорючі ламелі з кам'яної вати.

Сфера використання:


Тепло-пароізоляція повітроводів, вентиляційного обладнання, резервуарів, а також трубопроводів і плоских поверхонь. У цивільному та промисловому будівництві, при новому будівництві і прокладці трубопроводів та реконструкції будівель і споруд різного призначення.

Застосовується при температурі ізольованих поверхонь до +250 ⁰С з боку кам'яної вати (з боку фольги - максимальна температура застосування + 80 ⁰С).Забезпечує функції:
  • теплоізоляції;
  • пароізоляції;
  • завершене декоративне покриття для об'єктів розташованих в приміщеннях (поза приміщення необхідно облаштовувати захисний покривний шар)
Производитель: СВИТОНДЕЙЛ ТехноНИКОЛЬ
Плотность: 50 кг/м.куб.
Размер рулона: 1200 х 10000 мм
Упаковка м.куб.: 0,3 м.куб.